Szymon Krawczyk został wypożyczony z GKS Katowice do Górnika Łęczna

Szymon Krawczyk do końca sezonu zejdzie o jeden stopień ligowy i będzie grał w Górniku Łęczna.

Gks krawczyk prof

20-letni Szymon Krawczyk na Bukową trafił w 2021 r. z juniorów Zagłębia Sosnowiec. Od tego momentu tylko 3 razy zagrał na poziomie I ligi w zeszłym sezonie. W obecnym nie dostał ani minuty w PKO BP Ekstraklasie.

Teraz spróbuje swoich sił w Górniku Łęczna. Łęcznanie zajmują 4. miejsce w tabeli Betclic I Ligi (1-2 awans, 3-6 baraże) z dorobkiem 16 punktów w 7 meczach. 5 meczów wygrali, zremisowali tylko raz w Łodzi i przegrali też raz w Chorzowie.

W 8. kolejce PKO BP Ekstraklasy po przerwie reprezentacyjnej GKS Katowice podejmie Widzew Łódź. Mecz 13 września o 20:30.

Liceum kopernik prof

Może Cię zainteresować:

W Liceum Ogólnokształcącym nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Katowicach rozpoczął się rok szkolny 2024/2025. Uczniowie mają jeden cel

Autor: Wojciech Sontowski

02/09/2024

Zaglebie gks prof

GKS Katowice przegrał z KGHM Zagłębiem Lubin. Kibice katowiczan są zadowoleni, a fani Miedziowych chcą zwalniać trenera