Panie dają przykład panom. 17 sierpnia żeński GKS Katowice rozgromił u siebie CWKS Resovię

Męska drużyna GKS Katowice w PKO BP Ekstraklasie jest ledwie beniaminkiem, ale za to kobieca radzi sobie w niej naprawdę dobrze. Po dwóch kolejkach ma komplet punktów, zasłużony, zwłaszcza patrząc na zwycięstwo z Resovią

Gks k resovia k prof

Podopieczne Karoliny Koch od początku zdominowały starcie z rzeszowiankami. Po 13 minutach było 2:0 za sprawą Klaudii Słowińskiej oraz Amelii Bińkowskiej. W 28. minucie po ładnej, drużynowej akcji podwyższyła Anita Turkiewicz. Do przerwy było już 5:0 dzięki Gabrieli Grzybowskiej, a także Marlenie Hajduk.

W drugiej połowie katowiczanki zrezygnowały już z ciągłych ataków, chociaż tuż po przerwie na 6:0 podwyższyła Klaudia Maciążka za sprawą asysty Weroniki Kaczor. W 51. minucie wynik został przyklepany, gdy Grzybowska strzeliła drugiego gola. Przynajmniej do dzisiejszego meczu Czarnych Sosnowiec z Rekordem Bielsko-Biała GKS Katowice jest liderem Orlen Ekstraligi kobiet.

A panowie 25 sierpnia o 14:45 podejmą mistrza Polski Jagiellonię Białystok.

Gks katowice motor prof

Może Cię zainteresować:

Bez goli na Bukowej. GKS Katowice remisuje z Motorem Lublin w PKO BP Ekstraklasie

Autor: Wojciech Sontowski

17/08/2024

Gks katowice motor zapowiedz prof

Starcie beniaminków w PKO BP Ekstraklasie. Zapowiedź meczu GKS Katowice z Motorem Lublin